thechris napisał(a):

|
Moim zdaniem Wilk i Iliev to byli najsłabsi piłkarze Wisły wraz z Nunezem, Kirmem, Gargułą i Holendrami.
|
Wilk

? No to chyba żadnego meczu nie widziałeś albo nie wiesz co ma za zadanie robić defensywny pomocnik ... Koleś se flaki wypluwał a teraz na niego najeżdżasz? ... Zdecydowanie najlepszy na wiosnę wiślak