Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56299
Stary 28.05.2012, 10:22
thechris napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Wilk i Iliev to byli najsłabsi piłkarze Wisły wraz z Nunezem, Kirmem, Gargułą i Holendrami.
Wilk ? No to chyba żadnego meczu nie widziałeś albo nie wiesz co ma za zadanie robić defensywny pomocnik ... Koleś se flaki wypluwał a teraz na niego najeżdżasz? ... Zdecydowanie najlepszy na wiosnę wiślak
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując