FraMat napisał(a):

No tak... Kawecki jest przewodniczącym Zespołu Wspierania Radia Maryja, więc dla dobra sprawy nie pownien potwierdzac prawidłowosci obliczeń Biniendy. Powinen w ogóle przestac prowadzić pracę naukowa i przestać wykładać. Przecież wiadomo, że skoro popiera RM to musi byc kretynem.
Bądźcie poważni.
Czy Kawecki podpisał list jako przewodniczący Zespołu Wspierania Radia Maryja czy jako fachowiec z tytułem profesora?
|
Nie o to chodzi. Nie mam nic do tego listu, niech się podpisują, niech popierają. Ja po prostu do tego typu inicjatyw od zawsze podchodzę sceptycznie.
Odpuść sobie więc wciskanie mi w usta słów, których nie napisałem.