duch1989 napisał(a):

|
Najeżdżanie na Ilieva, który jako jeden z niewielu w tym sezonie prezentował się przyzwoicie obok Wilka czy Pareiki jest przejawem skłonności do uogólniania i całkowitego braku zdolności trzeźwej oceny.
|
Moim zdaniem Wilk i Iliev to byli najsłabsi piłkarze Wisły wraz z Nunezem, Kirmem, Gargułą i Holendrami. Generalnie nie widzę specjalnej różnicy między tymi grajkami na przestrzeni całego sezonu. A to, że jednemu wyszły w sezonie dobre 4 mecze a drugiemu aż 6 na mnie specjalnego wrażenia nie robi. O Pareice mówiłem tylko, że bronił słabiej niż rok temu. Szczególnie zawiódł w pucharach. W lidze natomiast zasłużył na pochwałę (i nowy kontrakt) - był jednym z lepszych na swojej pozycji.
duch1989 napisał(a):

|
@thechris Odwracasz kota ogonem. Ja się pytam ile Iliev dokładnie zarabia, bo wydaje mi się ze jesteś w tym temacie doskonale zorientowany.
|
Czytaj uważniej posty, żebyś wiedział do kogo masz podskakiwać. O zarobkach Ilieva nie pisałem ja tylko For_FuN_ To ile jaki grajek zarabia mało mnie interesuje.