jak powiedział Sofronow: "mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu i poematu mało".
jak już jesteśmy przy skyscrapercity. Naprawdę, poświęć trochę czasu i poczytaj - nawet nie komentarze, wystarczą samego komunikaty z Gdaki. Spójrz dokładnie,że wątek zaczął się w 2004 roku, do połowy 2007 temat miał 20 stron! Tyle możesz chyba poświęcić czasu. Można rzec marazm był na wątku. Od 2007 roku do dziś wątek ma 750 stron. Ludzie komentują, bo się dzieje.