Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17293
Stary 28.05.2012, 08:57
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
I tym sposobem od dróg doszliśmy do języka . Gdy nie ma się nic do powiedzenia w temacie to zawsze zostaje jeszcze opcja z Wittgensteinem . Tak to jest: co dla jednego jest tylko podłogą dla drugiego okazuje się być sufitem. Mam przynajmniej nadzieję że po tej nauczce nie będziesz już próbował wchodzić w zbyt duże dla Ciebie buty .
jak powiedział Sofronow: "mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu i poematu mało".

jak już jesteśmy przy skyscrapercity. Naprawdę, poświęć trochę czasu i poczytaj - nawet nie komentarze, wystarczą samego komunikaty z Gdaki. Spójrz dokładnie,że wątek zaczął się w 2004 roku, do połowy 2007 temat miał 20 stron! Tyle możesz chyba poświęcić czasu. Można rzec marazm był na wątku. Od 2007 roku do dziś wątek ma 750 stron. Ludzie komentują, bo się dzieje.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 28.05.2012 o godz. 09:01.