|
Najezdzanie na Ilieva, Wilka to postępowanie w stylu Kononowicza, aby nic już w Wiśle nie było.
Ale kto wie, przecież Thechris nie jest kibicem Wisły Kraków-więc kto wie, moze to Jego marzenia, aby w Wiśle nic już nie było.
Zgadzam sie z westersylem i kilkoma innymi thechrisa czytać sie nie da....
Oczywiście dostrzegam wady w gdzie Ilieva, Wilka czy Pareiki, ale to są właśnie zawodnicy na miarę naszych obecnych możliwości...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.05.2012 o godz. 07:54.
|