Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56295
Stary 28.05.2012, 07:05
Najezdzanie na Ilieva, Wilka to postępowanie w stylu Kononowicza, aby nic już w Wiśle nie było.
Ale kto wie, przecież Thechris nie jest kibicem Wisły Kraków-więc kto wie, moze to Jego marzenia, aby w Wiśle nic już nie było.

Zgadzam sie z westersylem i kilkoma innymi thechrisa czytać sie nie da....

Oczywiście dostrzegam wady w gdzie Ilieva, Wilka czy Pareiki, ale to są właśnie zawodnicy na miarę naszych obecnych możliwości...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.05.2012 o godz. 07:54.
Odpowiedz cytując