|
Miłosz-duch1989 to nie jest przejaw złej woli czy ignorancji. Jasne że Iliev jest jednym z lepszych w Wiśle. Ale to nie znaczy, że nie można zauważać jego wad. Niestety nie ma on dobrego dośrodkowania. Większość jego prób dogranie kończy się rogiem, trafieniem w obrońcę lub posłaniem piłki do nikogo. To jest Jego główny mankament. I z tego się bierze jego mała liczba asyst a nie tylko z słabych umiejętności partnerów z ofensywy
Ostatnio edytowane przez lakota22 : 28.05.2012 o godz. 09:36.
|