|
@thechris Odwracasz kota ogonem. Ja się pytam ile Iliev dokładnie zarabia, bo wydaje mi się ze jesteś w tym temacie doskonale zorientowany. Odgrywasz jakiegoś pseudofachowca, posiadającego wiedzę na temat wszystkiego, znającego rozwiązania na każdą bolączkę Wisły i myślę że nie tylko ja Twoich postów już czytać nie mogę.
Najeżdżanie na Ilieva, który jako jeden z niewielu w tym sezonie prezentował się przyzwoicie obok Wilka czy Pareiki jest przejawem skłonności do uogólniania i całkowitego braku zdolności trzeźwej oceny.
|