Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56292
Stary 28.05.2012, 06:29
@thechris Odwracasz kota ogonem. Ja się pytam ile Iliev dokładnie zarabia, bo wydaje mi się ze jesteś w tym temacie doskonale zorientowany. Odgrywasz jakiegoś pseudofachowca, posiadającego wiedzę na temat wszystkiego, znającego rozwiązania na każdą bolączkę Wisły i myślę że nie tylko ja Twoich postów już czytać nie mogę.

Najeżdżanie na Ilieva, który jako jeden z niewielu w tym sezonie prezentował się przyzwoicie obok Wilka czy Pareiki jest przejawem skłonności do uogólniania i całkowitego braku zdolności trzeźwej oceny.
Odpowiedz cytując