Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56290
Stary 27.05.2012, 23:58
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że chciałbyś zespół złożony z samych młodych piłkarzy. Najlepiej wziąć tego Miśkiewicza na bramkę, na obronę Czekaja z Urygą, na boku Burligę, w środku pola walnąć Chrapka i Bruda, z przodu Sebastiana Czapę, a w ataku będzie Rojewski - w sumie fajna kadra na przyszły sezon by była ;-)
Nie. Mówię o jednej konkretnej pozycji. Prawy skrzydłowy. A reszta to tylko Twoje fantazje.


HEDu napisał(a):Wyświetl post
Frankowski np na wyspach grał w zupełnie przeciętnym wtedy Wolverhampton, który grał w okolice 10 miejsca The Championship. Bramki tracili, zdobywali rzadko. Nie prowadzili gry. Stąd brak goli.
W Jadze, która gra futbol "galaktyczny" strzelił 15 goli... I cała misteria teoria w pi**u. Jak powiedział klasyk, szanujmy się tak? To jest polska liga. Tu nie trzeba umieć dryblować, nie trzeba być żadnym wirtuozem. Wystarczą 3 rzeczy, które wcale nie muszą się ze sobą łączyć... Wystarczy zapierd**ć (Piech, Kupisz czy wcześniej Grosicki itd.), lub być sprytnym (Franek) i/albo wykorzystywać swoje doświadczenie (również Frankowski, czy w ostatnim sezonie Zieńczuk). Iliev nie zapier**a jakoś specjalnie a swojego sprytu i doświadczenia nijak w polskich realiach nie potrafi sprzedać. A dryblerka i wirtuozeria w slow-motion nawet w polskiej lidze nie przejdzie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.05.2012 o godz. 00:41.
Odpowiedz cytując