Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56288
Stary 27.05.2012, 22:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No pilke kazdy piłkarz kopnąc potrafi! nie potrzeba do prostego podania duzo techniki.
wolfy ale dlaczego ktoś ma go zastępować, mam chyba prawo oczekiwać od niego wiecej ,majac na względzie potencjał jakim dysponuje.
No nie wiem. Ja mam wątpliwości czy każdy.
Chyba że za "proste podanie" rozumiesz "do tyłu, lub ew. do przodu na pięć metrów". Wtedy faktycznie, taki Wilk to prawdziwy playmaker...

Ja oglądałem mecze Wisły, Ty oglądałeś mecze Wisły. Wiemy mniej więcej jacy zawodnicy u nas grają. Na ich tle Iliev to piłkarski geniusz.
Kirm, Pajlić, Wilk, Chavez - przecież to kompletne drewna. Boguski i Garguła grają na alibi i odstawiają nogę.
Mamy trzech zawodników którzy potrafią wygrać pojedynek "jeden na jeden". Jeszcze mamy.

A oczekiwać - jasne. Problem w tym, żeby Iliev miał z kim grać, bo sam sobie podawał nie będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2012 o godz. 00:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując