szprotson napisał(a):

No pilke kazdy piłkarz kopnąc potrafi! nie potrzeba do prostego podania duzo techniki.
wolfy ale dlaczego ktoś ma go zastępować, mam chyba prawo oczekiwać od niego wiecej ,majac na względzie potencjał jakim dysponuje.
|
No nie wiem. Ja mam wątpliwości czy każdy.
Chyba że za "proste podanie" rozumiesz "do tyłu, lub ew. do przodu na pięć metrów". Wtedy faktycznie, taki Wilk to prawdziwy playmaker...
Ja oglądałem mecze Wisły, Ty oglądałeś mecze Wisły. Wiemy mniej więcej jacy zawodnicy u nas grają. Na ich tle Iliev to piłkarski geniusz.
Kirm, Pajlić, Wilk, Chavez - przecież to kompletne drewna. Boguski i Garguła grają na alibi i odstawiają nogę.
Mamy trzech zawodników którzy potrafią wygrać pojedynek "jeden na jeden". Jeszcze mamy.
A oczekiwać - jasne. Problem w tym, żeby Iliev miał z kim grać, bo sam sobie podawał nie będzie.