thechris napisał(a):

|
@ duch1989... A jakie to ma znaczenie czy zarabia 300, 200 albo 100 tys euro.. I co z tego, że nawet jakby zarabiał 100 skoro kompletnie nic nie wnosi do gry i tylko blokuje miejsce w składzie dla jakiegoś młodego i perspektywicznego chłopaka?
|
Rozumiem, że chciałbyś zespół złożony z samych młodych piłkarzy. Najlepiej wziąć tego Miśkiewicza na bramkę, na obronę Czekaja z Urygą, na boku Burligę, w środku pola walnąć Chrapka i Bruda, z przodu Sebastiana Czapę, a w ataku będzie Rojewski - w sumie fajna kadra na przyszły sezon by była ;-)