Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56287
Stary 27.05.2012, 22:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
@ duch1989... A jakie to ma znaczenie czy zarabia 300, 200 albo 100 tys euro.. I co z tego, że nawet jakby zarabiał 100 skoro kompletnie nic nie wnosi do gry i tylko blokuje miejsce w składzie dla jakiegoś młodego i perspektywicznego chłopaka?
Rozumiem, że chciałbyś zespół złożony z samych młodych piłkarzy. Najlepiej wziąć tego Miśkiewicza na bramkę, na obronę Czekaja z Urygą, na boku Burligę, w środku pola walnąć Chrapka i Bruda, z przodu Sebastiana Czapę, a w ataku będzie Rojewski - w sumie fajna kadra na przyszły sezon by była ;-)
Odpowiedz cytując