kacpaw91 napisał(a):

|
Ok, ale dopóki nie skończy się postępowanie sądowe nie mamy podstawy rozwiązania kontraktu. Problem, że nigdzie Garguła nie dostanie kontraktu nawet 200 tysięcy euro/rok.
|
w zasadzie to jego problem.a z Łobodzińskiem nie rozstalismy sie czasem bez wyroku sądowego?