Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13860
Stary 27.05.2012, 20:53
z wywiadu z Wiluszem na Weszło:

Ja zaobserwowałem co innego. Ci, którzy wyjeżdżają do Polski w młodym wieku, po kilku latach wracają. Ty, Modelski, Augustyn, Glik, Król, Fojut, pewnie wkrótce Janota.
Michał jest teraz w Polsce, lada moment tu podpisze kontrakt, ale nie chce mi powiedzieć z kim.

może faktycznie z nami, idealnie wpasowałby w nowy trend tzn nie dość że młody (ur 1990) to jeszcze rodak
Odpowiedz cytując