|
Sorry, a kto miał dobre statystyki u nas? Ciężko mieć dobre statystyki w drużynie, która zajmuje 7 miejsce i strzela 29 bramek w całym sezonie. Gra to nie tylko bramki i asysty. Graliśmy taką taktyką, że o bramki skrzydłowych w ogóle było ciężko, a asysty losowa rzecz, bo mimo dobrego zagrania i stworzenia dobrej sytuacji strzelający może zawalić i tak się często działo. Poza tym może nie mieć bezpośredniej asysty, a ściągnąć na siebie 2-3 rywali i podać do przodu, zrobić miejsce. Niuanse, ale to one decydują o tym, że dany piłkarz w przeciętnej drużynie ma potencjał na znacznie lepszą grę przy boku lepszych piłkarzy.
|