Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56280
Stary 27.05.2012, 20:05
Trzeba też popatrzećna to z 2 strony, niestety Wisła jako drużyna słabo spisuje się w akcjach oskrzydlających. Już nie mówię o samej jakości wrzutek, które przeważnie są po prostu słabe, warto jest się przypatrzeć iż zazwyczaj w polu karnym jest JEDEN zawodnik - jest to Genkov, drugi jest zazwyczaj trochę spóźniony i zamyka akcje na drugim słupku, trzeci wbiega w okolicy 10-16 metra i jest to zawodnik, który gola może zdobyć po płaskim dograniu a nie strzale z głową.

Iliev to JEDYNY piłkarz Wisły, który potrafi dryblować bez szybkości, potrafi prześć nawet kilku rywali zaczynając akcję z miejsca. W ogóle pozostali, którzy potrafią dryblować to Melikson i Małecki (przynajmniej kiedyś) ale oni bazują głównie na szybkości. Wisła nie miała z tych akcji wielu korzyści bo albo szwankowało ostatnie zagranie (wrzutka i strzał na słabym poziomie) albo kaleczyli inni.

Iliev na pewno zostanie i jeśli Wisła będzie starała się grać bardziej ofensywnie, jeśli nie będzie miał wielu zadań defensywnych to jeszcze da nam trochę dobrego.

Też nie rozumiem takiego naskakiwania na Ilieva, podczas gdy w klubie jest z dziesięciu piłkarzy nie grających lepiej od niego...
Odpowiedz cytując