Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56279
Stary 27.05.2012, 19:49
Również uważam, że Iliev "robił grę" w kilku meczach. We Wrocławiu grał takie piłki że do dziś śmieszą mnie szpagaty Kazimierczaka czy Pietrasiaka. Niestety ale te podana nie zostały spożytkowane na gole, takich meczów było więcej.
Chociażby przytoczony mecz Fulham gdzie któryś z dziennikarzy powiedział że Iliev jest wystarczający nawet na ligę angielską.
Przyjemnie się patrzy na tego piłkarza a jeśli ktoś napisał że to nie jest piłkarz inteligenty to znaczy że jest z nim naprawdę źle.


Takich zagrań jak to nie da się zrobić nawet na play station, nie wiem co trzeba mieć w głowie aby przewidzieć ruch kolegi, oraz dotknąć piłkę w taki sposób aby ułatwiło mu to dojście do niej bo mając ten mecz na komputerze można było dostrzec że on tą piłkę jeszcze dotknął. http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...irm__2_1_.html

Tuaj derby, które pozbawiły pracy Maaskanta:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...acovie_po.html
Takich piłek nie wrzuca byle piłkarz, tutaj też mogłoby być z tego punkty. Takich momentów w sezonie było więcej. OK statystyki słabe jednak on w samym Wrocławiu mógł mieć ich ze 4 asysty, kolejne 4 we wcześniejszym meczu w Poznaniu.
Jeśli ten piłkarz nie gra w pierwszym składzie to jest pierwszy do wejścia w każdy meczu. Przydałby się jeszcze dać mu bocznego obrońce z prawdziwego zdarzenia który będzie zasuwał po to żeby Iliev miał jak najwięcej siły na gre z przodu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.05.2012 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując