Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19156
Stary 27.05.2012, 19:45
Czy Łukasz "kupię-sprzedam" G. nadal jest zawodnikiem naszego klubu? To chore, że mając tak świetną okazję do wypieprzenia największego niewypału ostatnich kilku lat nikt z tym nic nie robi...
Gumożujca won, nie hańb naszego klubu!
Odpowiedz cytując