Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
Od: 04.2011
Offline
#
19156
27.05.2012, 19:45
Czy Łukasz "kupię-sprzedam" G. nadal jest zawodnikiem naszego klubu? To chore, że mając tak świetną okazję do wypieprzenia największego niewypału ostatnich kilku lat nikt z tym nic nie robi...
Gumożujca won, nie hańb naszego klubu!
Matijas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matijas
Znajdź inne posty napisane przez Matijas