|
Co z tego że Iliva ma kiepskie statystyki . Ile razy ciągnął nasz zespół , co ma przecież niebagatelne znaczenie . W meczach z Lechem czy Fulham ( u siebie ) dzielił i rządził . Nie zanotował ani jednego punktu w klasyfikacji kanadyjskiej ale to mu nie przeszkadzało zostać najlepszym zawodnikiem spotkania .
Sam Ivica zresztą przyznał , że średnio zdarzają mu się w sezonie 10 świetnych spotkań i 10 słabych . Gdyby nie to nie grałby w Wiśle i nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz , a o wiele wiele wyżej .
|