Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56278
Stary 27.05.2012, 19:43
Co z tego że Iliva ma kiepskie statystyki . Ile razy ciągnął nasz zespół , co ma przecież niebagatelne znaczenie . W meczach z Lechem czy Fulham ( u siebie ) dzielił i rządził . Nie zanotował ani jednego punktu w klasyfikacji kanadyjskiej ale to mu nie przeszkadzało zostać najlepszym zawodnikiem spotkania .

Sam Ivica zresztą przyznał , że średnio zdarzają mu się w sezonie 10 świetnych spotkań i 10 słabych . Gdyby nie to nie grałby w Wiśle i nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz , a o wiele wiele wyżej .
Odpowiedz cytując