szprotson napisał(a):

|
a co reszta kopnąc piłki nie potrafi?
|
A potrafią? To wymień tych techników, ale tak szczerze. Tylko od razu uprzedzam, że jak pojawią się nazwiska Garguły, Kirma czy Boguskiego to przestaję czytać. Trzeba się szanować.
Rozumiem, że jakiś murzyn z nadwagą z pewnością Ivicę zastąpi.
