Cytat:
|
A swoją drogą pluli byście na Meliksona gdyby grał w naszej reprezentacji ? Sytuacja podobna do w/w trójki.
|
Tak, przypomnij sobie co sie działo na forum kiedy Melikson był wiązany przez media/Dahana z "reprezentacją" Polski.
Tu nie chodzi o to jakimi są ludźmi tylko jakimi są Polakami a jeśli ze wszystkich farbowanych lisów jedynie Polański mówi po Polsku to nie trudno się domyśleć jaki był ich stosunek do naszego kraju zanim staliśmy sie organizatorem ojro bo nikt mi nie wmówi że ktoś kto nie potrafi skleić zdania w naszym języku czuje się w pierwszej kolejności Polakiem anie Francuzem czy Niemcem