Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56276
Stary 27.05.2012, 19:10
Akurat strzał Iliev ma beznadziejny. 5 asyst w tylu meczach to aż wstyd o tym pisać, z czego dwie z Podbekidziem kiedy zarówno my jak i oni grali o nic. Powiedzmy to wprost, sezon miał nie udany i trzeba o nim pisać w formie niewypału transferowego.
Odpowiedz cytując