Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7490
Stary 27.05.2012, 18:05
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Boenisch Polański i Perquis mają wieksze prawo grać w tej reprezentacji niż swojego czasu Olsadebe czy Roger. Gdyby tak ksenofobicznie wszyscy myśleli we Francji nie grał by Zidane(algierczyk) Trezege(libańczyk) Lizarazu(Bask) czy Wiltord(gujana francuska). o reprezentacji Niemiec nie wspominając (polacy, turcy, hiszpan, brazylijczyk, ghanijczyk) .
Gdyby wszyscy pisali takie brednie .....Najpierw sprawdź sobie gdzie się urodzili wymienieni wyżej piłkarze WSZYSCY URODZILI SIĘ WE FRANCJI !
Odpowiedz cytując