elliot_ness napisał(a):

|
Boenisch Polański i Perquis mają wieksze prawo grać w tej reprezentacji niż swojego czasu Olsadebe czy Roger. Gdyby tak ksenofobicznie wszyscy myśleli we Francji nie grał by Zidane(algierczyk) Trezege(libańczyk) Lizarazu(Bask) czy Wiltord(gujana francuska). o reprezentacji Niemiec nie wspominając (polacy, turcy, hiszpan, brazylijczyk, ghanijczyk) .
|
Gdyby wszyscy pisali takie brednie .....Najpierw sprawdź sobie gdzie się urodzili wymienieni wyżej piłkarze

WSZYSCY URODZILI SIĘ WE FRANCJI !
