riv napisał(a):

|
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.
|
Ja mam nadzieję, że Bednarz coś działa w tym temacie, taka okazja jak wyprzedaż w Polonii się szybko nie powtórzy.