Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13856
Stary 27.05.2012, 17:33
riv napisał(a):Wyświetl post
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.
Ja mam nadzieję, że Bednarz coś działa w tym temacie, taka okazja jak wyprzedaż w Polonii się szybko nie powtórzy.
Odpowiedz cytując