Drozd napisał(a):

Przecież wiadomo na co poszły pieniądze podatnika. Na wypłatę dla eksperta. Wiadomo że komuchy chciałyby decydować o wszystkim, ale drogi ASie te czasy minęły, miejmy nadzieje bezpowrotnie.
|
Ten se znowu o komuchach przypomniał

Jak sie juz nie wie co ma sie powiedziec , nie ma sie zadnych argumentów ,to w kazdej kwestii można postraszyć "niesmiertelnymi komuchami" .
Jak sie patrze na tą demokracje , kwestie finansowania partii , ordynacje wyborcza , zabetonowanie koryta to mam wrazenie że blizej jest do PZPRu bis . Tam była jedna partia , teraz jest teatrzyk rząd vs opozycja i ci sami aktorzy od 20 lat raz w jednej raz w drugiej roli ,raz są w rolach pierwszoplanowych raz w drugo na etatach "eskpertów"