Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17288
Stary 27.05.2012, 16:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przecież wiadomo na co poszły pieniądze podatnika. Na wypłatę dla eksperta. Wiadomo że komuchy chciałyby decydować o wszystkim, ale drogi ASie te czasy minęły, miejmy nadzieje bezpowrotnie.
Ten se znowu o komuchach przypomniał Jak sie juz nie wie co ma sie powiedziec , nie ma sie zadnych argumentów ,to w kazdej kwestii można postraszyć "niesmiertelnymi komuchami" .

Jak sie patrze na tą demokracje , kwestie finansowania partii , ordynacje wyborcza , zabetonowanie koryta to mam wrazenie że blizej jest do PZPRu bis . Tam była jedna partia , teraz jest teatrzyk rząd vs opozycja i ci sami aktorzy od 20 lat raz w jednej raz w drugiej roli ,raz są w rolach pierwszoplanowych raz w drugo na etatach "eskpertów"
Ostatnio edytowane przez AS82 : 27.05.2012 o godz. 16:50.