Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56268
Stary 27.05.2012, 13:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
@ duch1989... A jakie to ma znaczenie czy zarabia 300, 200 albo 100 tys euro.. I co z tego, że nawet jakby zarabiał 100 skoro kompletnie nic nie wnosi do gry i tylko blokuje miejsce w składzie dla jakiegoś młodego i perspektywicznego chłopaka?
To razem z Zieńczukiem będą blokowali dwa miejsca Dlatego Ivica niech już zostanie, a z transferem Marka wstrzymałbym się kosztem podpisania jakiegoś młodego gracza, nawet nieogranego na tym poziomie rozgrywek.
Ostatnio edytowane przez Watts : 27.05.2012 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując