thechris napisał(a):

|
@ duch1989... A jakie to ma znaczenie czy zarabia 300, 200 albo 100 tys euro.. I co z tego, że nawet jakby zarabiał 100 skoro kompletnie nic nie wnosi do gry i tylko blokuje miejsce w składzie dla jakiegoś młodego i perspektywicznego chłopaka?
|
To razem z Zieńczukiem będą blokowali dwa miejsca

Dlatego Ivica niech już zostanie, a z transferem Marka wstrzymałbym się kosztem podpisania jakiegoś młodego gracza, nawet nieogranego na tym poziomie rozgrywek.