FraMat napisał(a):

Iliev swoja grą, dryblingiem, techniką, inteligencją na boisku, stwarza przewagę. Szkoda, że inni nie potrafią tego wykorzystać.
Bez Ilieva mamy o wiele więcej trudności w dostawaniu się pod pole karne rywala.
Pisanie, że blokuje komuś miejsce to jakieś nieporozumienie.
Przypominam też jego asysty: z Apoelem, 2 z Podbeskidziem, 1 z Ruchem, 1 z Polonią i mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki jakie Ivica kreuje
|
Moim zdaniem (zdaniem laika) założenia taktyczne nie wykorzystują w pełni potencjału Ilieva. Chciałbym go zobaczyć jako cofniętego napastnika w 4-4-2, a nie skrzydłowego w 4-3-3. Powinien grać w środku a nie na boku. Bodajże na takiej pozycji grał w Partizanie kiedy został królem strzelców.
To jest bardzo dobry piłkarz. Jeżeli dobrze przepracuje okres przygotowawczy i poprawi celność strzałów, a także trener go ustawi w środku to będzie bardzo skuteczny. Idealna konfiguracja moim zdaniem to Iliev na pierwsze 60 minut, a za niego wchodzący młody zawodnik jak Chrapek (gdy potrzebujemy przejść płynnie na 4-5-1), albo jakiś cofnięty napastnik.