|
Iliev swoja grą, dryblingiem, techniką, inteligencją na boisku, stwarza przewagę. Szkoda, że inni nie potrafią tego wykorzystać.
Bez Ilieva mamy o wiele więcej trudności w dostawaniu się pod pole karne rywala.
Pisanie, że blokuje komuś miejsce to jakieś nieporozumienie.
Przypominam też jego asysty: z Apoelem, 2 z Podbeskidziem, 1 z Ruchem, 1 z Polonią i mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki jakie Ivica kreuje
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|