Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7485
Stary 27.05.2012, 13:02
Nie zrozumiem nigdy tego człowieka. Jedzie Boenisch, Matuszczyk, Sobiech i Brożek, czyli ludzie, którzy albo nie grali albo są kompletnie bez formy. Już ta trójka, która nie jedzie, pomijając ich umiejętności, przynajmniej grała w miarę regularnie...
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując