thechris napisał(a):

Właśnie się załapałeś Powtarzasz w kółko te same kłamstewka - ani jedno zdanie nie jest prawdziwe w twojej żenującej wypowiedzi... W 99% wypisujesz straszne pierdoły na które szkoda mi czasu. Piszesz niby zgrabnie ale w gruncie rzeczy o niczym. Skończyłem z tobą. Za kłamstwa - ignor.
|
Będziemy płakać za tobą thechris, tak jakbyś przynajmniej miał pojęcie o piłce. Ignor i ode mnie za bezsensowne komentarze, a przede wszystkich po jakiś dropach