|
Dlaczego jest taka jedna .......ona prawidłowość,że jak ileś tam ludz normalnie w miarę metrytorycznie podchodzi do tematu(nawet nie tylko na tym forum) wydaje się, że jest względy spokój, zaraz wpierdala się ktoś z brudnymi butami i beka na całą sale oznajmiając swoją myśl.Co to ma ....a być?Po tym czymś ludziom puszczają emocje i zaczynają się podjazdy w stylu "pisuar" "POjebani"
Ten wątek powinien- tak mi się przynajmniej wydaje- być apolityczny, bo dotyczy wszystkich Polaków.Tu nawet już nie chodzi o same ofiary, ale o tych którzy tą katastrofę wyjaśniają jak i o to, w jaki sposób traktuje nas Federacja Rosyjska.
Nikt tu nie chce iść z szablą na czołgi.
|