Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56254
Stary 27.05.2012, 09:27
milosz napisał(a):Wyświetl post
Iliew zagrał jeden słabszy sezon , przy wielu świetnych w poprzednich latach w innych klubach
No nie przesadzaj... We Włoszech i Niemczech Iliev grał co najwyżej solidnie. Nie podbił też Grecji i Izraela, więc o jakich innych klubach piszesz? Nie bez przyczyny tak często zmieniał kluby. Błyszczał jedynie w Partizanie ale nie brakuje brakuje głosów, że tam nawet sprzątaczka ustawiona na szpicy zostałaby królem strzelców. To był (jest) zawsze efektowny piłkarz tylko z efektywnością trochę gorzej.

Więc nie róbmy z Niego Boga. Co nie zmienia faktu, że nadal na Ilieva liczę
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując