Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25609
Stary 27.05.2012, 09:26
Obecnie mam Cyfrowy Polsat jeszcze ponad rok abonamentu.I mam do was pytanie,da się jakoś wcześniej rozwiązać umowę, ale nie płacąc kary? Wiem, że można jak jakiś kanał, wyłączą ale to też rzadko.A jak włączają to się da? Bo 1 mają włączyć parę nowych chodź wątpię...Niech ktoś mnie oświeci jak to jest...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując