|
Obecnie mam Cyfrowy Polsat jeszcze ponad rok abonamentu.I mam do was pytanie,da się jakoś wcześniej rozwiązać umowę, ale nie płacąc kary? Wiem, że można jak jakiś kanał, wyłączą ale to też rzadko.A jak włączają to się da? Bo 1 mają włączyć parę nowych chodź wątpię...Niech ktoś mnie oświeci jak to jest...
|