1q2 napisał(a):

najbardziej komediowy temat
A jak chcesz opinie mądrzejszego od siebie - banalna katastrofa bez cienia tajemnicy. Jedna z tych rzeczy gdzie nie ma dyskusji na temat technicznych przyczyn .To jest tak oczywiste jak to że ziemia jest planetą
|
Nic dziwnego skoro co jakiś czas wpada błazen i zapodaje niskich lotów dowcipem.
Zaraz po tym udowadnia ze używanie mózgu jest mu obce, bo wie wszystko z definicji. Nie interesują go techniczne przyczyny bo "ałtorytet" już mu wszystkie badania zastąpił. Leming jak malowany.
Nie wiem czy zwróciliście uwagę że kiedy profesor z AGH wymieniał instytucje państwowe które nie są zainteresowane organizacją naukowej konferencji, jego wypowiedź zagłuszono włączając głos Pospieszalskiego ze studia. Komuchy się starają, ale nic im to nie da.