Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 26.05.2012, 23:49
ZAPRASZAM na moje aukcje na Allegro!
Jutro (a właściwie dziś, tylko za dnia ) dorzucę kilka aukcji.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10088113

W szczególności zapraszam PANIE Ale i panowie coś będą mogli wybrać dla siebie! ! !


Dochodzą powoli nowe aukcje!!

M.in. korki Adidasa
Męskie koszulki z Pull&Bear, New Yorker../

Powód: NOWE AUKCJE!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 28.05.2012 o godz. 13:33.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując