Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25608
Stary 26.05.2012, 23:27
W "Kronice" słyszałem, że jednak ma do tego dojść. I nie tyle holenderskie, co ogólnodostępne ma być to pole.

http://polepositioncamp.com/krakow - o takie coś.
Odpowiedz cytując