Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25607
Stary 26.05.2012, 23:26
Na czym w końcu stanęła sprawa z utworzeniem pola campingowego dla holenderskich kibiców w okolicy basenu na Wiśle? Widziałam, że są tam prowadzone jakieś prace porządkowe, to właśnie na tę wielką okazję?

Dzięki za odpowiedź, Watts.
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 26.05.2012 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując