|
Na czym w końcu stanęła sprawa z utworzeniem pola campingowego dla holenderskich kibiców w okolicy basenu na Wiśle? Widziałam, że są tam prowadzone jakieś prace porządkowe, to właśnie na tę wielką okazję?
Dzięki za odpowiedź, Watts.
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 26.05.2012 o godz. 23:34.
|