Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56252
Stary 26.05.2012, 23:07
JrQ- napisał(a):Wyświetl post


Jak czytam takie głupoty, to mi się nóż w kieszeni otwiera.

.
Ale jakie głupoty?Iliev jest słaby a za wrażenia artystyczne, punktów nie dają.Do tego najbardziej żałosny aktor jakiego moje oczy na Wiśle widziały
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując