|
Ja powiem tak - jezeli Lewy bedzie miał słaby dzien tak jak dzisiaj to lezymy i kwiczymy. Powinien za Niego wejsc Piech, ktory jest na liscie rezerwowej a nie wchodzi Brozek po ktorym widac, ze długo nie grał a jeszcze jest Kucharczyk, ktorego powołanie to jedno wielkie nieporozumienie. Powinni dostawac szanse Ci co grali najwiecej w ostatnim czasie - Lewandowski, Piech a na koncu Sobiech. Kazda reprezentacja ma po pare dobrych napastnikow a My tylko jednego - a potem bedzie płacz.
|