Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#767
Stary 26.05.2012, 20:32
najm napisał(a):Wyświetl post
nie wiem jaki jest prog minium dla pierwszego zespolu, wiem tylko ze dla ME jest 16 dlatego na stan dzisiejszy jest jeszcze w juniorach starszych.

Co do Nalepy to nie gral juz kilku meczy. W ostatnim jakim gral to wszedl z lawki na ok 30 min. Nie wiem co z nim, moze byl powolany.
taki sam próg 16 lat jest dla drużyn ekstraklasy

Nalepa był powołowany do reprezentacji ( do 19 lat )
Odpowiedz cytując