Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13850
Stary 26.05.2012, 20:29
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jesteś niesamowity, samemu nie chciałoby mi się szukać. Rzeczywiście w takiej sytuacji zgadzam się, że 9 asyst a 6 robi różnicę, bo Kupisz jest w czołówce asystujących. Można próbować wysunąć taką myśl, że w Wiśle będzie jeszcze bardziej produktywny.
5 minut szukania + obejrzenie wszystkich filmików ; )

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jednak nie zmienia to faktu, że kwoty za takich zawodników są przeogromne i przesadzone. Mam nadzieję, że jeśli zbymakowa plotka się potwierdzi to przynajmniej nie zapłacimy za niego ogromnych pieniędzy - nawet 600 tysięcy euro to kwota absurdalnie wysoka jak na takiego zawodnika. Cóż - zobaczymy jak to wszystko się dalej potoczy.
Wiesz, niby 600 tysięcy to dużo, ale niemiecki, czy francuski klub by tyle za niego zapłacił. Świerczok kosztował 400 tysięcy euro? Grosicki 1 mln euro. Rybus 2.7 mln euro. Borysiuk 2 mln euro. Tyle kosztowałby nas zawodnik z innej ligi z takimi statystykami i w takim wieku. Za Maora, który miał świetną rundę rok temu, a jest starszy chcemy 3 mln euro. W takim razie czy Kupisz (na przestrzeni ostatnich dwóch lat mający lepsze statystyki i grający niemal 100% spotkań w swoim zespole) nie jest wart chociaż 20% tej kwoty?
Odpowiedz cytując