Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13849
Stary 26.05.2012, 20:22
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rankowski.html -> 1 kolejka, Kupisz faulowany w polu karnym (niektórzy liczą to jako asystę, w regulaminie rozgrywek nie jest to liczone)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__0_1_.html -> 10 kolejka, Kupisz podaje do Pawłowskiego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_0_.html -> 11 kolejka, Kupisz podaje do Frankowskiego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...kuszewski.html -> 21 kolejka, Kupisz podaje do Makuszewskiego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_0_.html -> 22 kolejka, Kupisz podaje do Frankowskiego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...nek__2_1_.html -> 23 kolejka, Dośrodkowanie Kupisza z rzutu rożnego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rankowski.html -> 23 kolejka, Kupisz faulowany w polu karnym (j.w.)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._Porebski.html -> 24 kolejka, Kupisz z rzutu rożnego podaje do Porębskiego
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...kuszewski.html -> 25 kolejka, Kupisz odgrywa do Makuszewskiego

Reasumując: "typowe podania" - 5, dośrodkowania z rzutu rożnego - 2 (to są asysty jak najbardziej), faule w polu karnym - 2 (kontrowersyjne)
Regulamin rozgywek Ekstraklasy (czy innych lig też tego nie wiem) mówi, że jak po faulu na kimś jest dyktowany rzut karny czy wolny nie jest liczona asysta. Uznajmy, że tak jest (mimo, że szczerze uznałbym to za asystę), a więc zostaje nam 7 asyst, a nie 5.
Jesteś niesamowity, samemu nie chciałoby mi się szukać. Rzeczywiście w takiej sytuacji zgadzam się, że 9 asyst a 6 robi różnicę, bo Kupisz jest w czołówce asystujących. Można próbować wysunąć taką myśl, że w Wiśle będzie jeszcze bardziej produktywny.

Jednak nie zmienia to faktu, że kwoty za takich zawodników są przeogromne i przesadzone. Mam nadzieję, że jeśli zbymakowa plotka się potwierdzi to przynajmniej nie zapłacimy za niego ogromnych pieniędzy - nawet 600 tysięcy euro to kwota absurdalnie wysoka jak na takiego zawodnika. Cóż - zobaczymy jak to wszystko się dalej potoczy.
Odpowiedz cytując