Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13848
Stary 26.05.2012, 20:20
W pierwszym odruchu na myśl o transferze Kupisza byłem nawet na "tak" ale po przemyśleniu sprawy jestem przeciwnikiem takiego transferu. Nie chcę w klubie żadnego kolesiostwa i kontraktów po znajomości. Kupisz to pupilek Probierza, grajek przeciętny i drogi. Natomiast Makuszewski to byłby bardzo dobry ruch.
Odpowiedz cytując