|
W pierwszym odruchu na myśl o transferze Kupisza byłem nawet na "tak" ale po przemyśleniu sprawy jestem przeciwnikiem takiego transferu. Nie chcę w klubie żadnego kolesiostwa i kontraktów po znajomości. Kupisz to pupilek Probierza, grajek przeciętny i drogi. Natomiast Makuszewski to byłby bardzo dobry ruch.
|