Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7475
Stary 26.05.2012, 19:45
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Nie zniżaj się do poziomu degenerata Tomaszewskiego. Dlaczego nie ujadał gdy Olisadebe strzelal bramki w eliminacjach MŚ ?
Jeżeli po jego bramce awansujemy z grupy ciekawe jak będa brzmiały komentarze. Gra dla Polski i nalezy to uszanować a nie rzucać inwektywami na człowieka ,którego się nie zna.
Nie wszyscy zmieniają zdanie o 180 stopni z tak błahych powodów jak wyjście z grupy, panie ness.
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując