elliot_ness napisał(a):

Nie zniżaj się do poziomu degenerata Tomaszewskiego. Dlaczego nie ujadał gdy Olisadebe strzelal bramki w eliminacjach MŚ ?
Jeżeli po jego bramce awansujemy z grupy ciekawe jak będa brzmiały komentarze. Gra dla Polski i nalezy to uszanować a nie rzucać inwektywami na człowieka ,którego się nie zna.
|
Nie wszyscy zmieniają zdanie o 180 stopni z tak błahych powodów jak wyjście z grupy, panie ness.