Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17271
Stary 26.05.2012, 18:26
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A teraz w drugą strone.No ....a debile...
bardzo dobrze , nie wiem jaki jest sens zamykac do wiezienia pijanego rowerzyste i łożyć na jego utrzymanie kilka tysiecy zlotych miesiecznie