Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13839
Stary 26.05.2012, 16:52
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Trzech złapanych na "Raula": Filemon, Jose i Revolver.
Chu*, a nie złapanych, napisałeś bzdurę, a teraz się dennie tłumaczysz.
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Trałka poszedł do Amiki za 100tys euro...
to wczoraj, nie? aha, no tak, szybkie info, dziękujemy

Co do Kupisza i Makuszewskiego, to niezbyt rozumiem, jak można nie chcieć któregokolwiek z nich Kirm, Iliev, Małecki - wszyscy od nich gorsi.
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.05.2012 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując