nemox007 napisał(a):

|
Trzech złapanych na "Raula": Filemon, Jose i Revolver.
|
Chu*, a nie złapanych, napisałeś bzdurę, a teraz się dennie tłumaczysz.
nemox007 napisał(a):

|
Trałka poszedł do Amiki za 100tys euro...
|
to wczoraj, nie? aha, no tak, szybkie info, dziękujemy
Co do Kupisza i Makuszewskiego, to niezbyt rozumiem, jak można nie chcieć któregokolwiek z nich

Kirm, Iliev, Małecki - wszyscy od nich gorsi.