|
Trzech złapanych na "Raula": Filemon, Jose i Revolver.
To oczywiste że nas na niego nie stać. Chodzi mi o to że w Polonii jest kilku niezłych zawodników których możnaby wziąć. POLAKÓW skoro tak bardzo ich Bednarz chce. A tu wygląda jakby Wisła czekała nie wiadomo na jak wielką gwiazdę.
Trałka poszedł do Amiki za 100tys euro...
|