Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13837
Stary 26.05.2012, 15:19
Trzech złapanych na "Raula": Filemon, Jose i Revolver.

To oczywiste że nas na niego nie stać. Chodzi mi o to że w Polonii jest kilku niezłych zawodników których możnaby wziąć. POLAKÓW skoro tak bardzo ich Bednarz chce. A tu wygląda jakby Wisła czekała nie wiadomo na jak wielką gwiazdę.
Trałka poszedł do Amiki za 100tys euro...
Odpowiedz cytując