Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13836
Stary 26.05.2012, 15:08
Jeśli to jest Makuszewski - to jestem na tak, jeśli to już jest Kupisz to poważnie bym się zastanowił. Nie mam zastrzeżeń do niego jeśli chodzi o kwestie wolicjonalną czy zdrowotną bo chłopak potrafi zasuwać 90 minut do tego jest młody. Natomiast według mnie on piłkarsko nie jest wystarczająco dobry, często nie myśli, patrzy jedynie na piłkę podczas holowania nie dostrzegając partnerów, symuluje faule po stracie. Przypomina trochę takiego Gołosia.Jeśli jednak w klubie sądzą że jest to zawodnik na którego warto wyłożyć duże pieniądze i on się sprawdzi to nie będe miał pretensji. Martwi jednak to że Bednarz już kiedyś pomylił się co do Łobo który nie radził sobie w ataku pozycyjnym do tego kondycji nie miał oraz nie potrafił grać z pianą na zębach.
Odpowiedz cytując