Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56250
Stary 26.05.2012, 15:07
Co więcej, użytkownik ten (thechris) nie chodzi na Wisłę, a niemal w każdym poście sobie z niej kpi ,zaś w trakcie sezonu gratulował i to wielokrotnie w różnych miejscach Mistrzostwa Polski ... Legii Warszawa, wręcz zachęcał ich kibiców do "otwierania korków od szampana", a później jakby nigdy nic, przechodzi do porządku dziennego po radosnym dla kibiców Wisły mistrzostwie Śląska, bo jeśli nie My to niech chociaż zaprzyjaźniony klub z nami się raduje z MP. W sumie moim zdaniem najbardziej irytujący (pewnie taki ma cel, bawić się cudzym kosztem, np. kibiców Wisły) użytkownik na tym forum, tyle moich refleksji, sorry ale nie mogłem sie powstrzymać.

___________

Co do transferów, Arek Głowacki mega piłkarzem nie był ale to Wiślak z krwi i kości i braku ambicji mu zarzucić nie można było, a i elementarną solidność w grze prezentował . Gorszy od Jaliensa nie jest, a akurat politykę transferową Stana oceniam pozytywnie, rzecz jasna z kilkoma wyjątkami, jak ten nasz Jaliens.

Pareiko podpisał nowy kontrakt. http://www.wislaportal.pl/22796,Serg...kolejnego.html

Tylko złe wyniki badań mogą przeszkodzić Quioto w transferze do Wisły. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Nadal jednak oczekuję LO , def. pomocnika i skrzydłowych (choćby jednego, ale o charakterystyce Kosowskiego czyli z przebojowością Małego, ale w odróżnieniu od niego jak u Kamila dostrzegającego partnerów w ofensywie, miło by było też aby strzelał dla nas bramki, w sumie szkoda że taki Grosicki nie trafił do nas, Kupisz i Makuszewski to raczej na zasadzie że na bezrybiu i rak ryba, może Kupisz, ale pytanie za ile ...).
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.05.2012 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując