bonawentura napisał(a):

Szkoda zbymaczku, że się posuwają, bo Kupisz to wcale nie jest jakiś cudotwórca i Wisły nie zbawi. Choć inni pewnie będą mieć inne zdanie.
Pewnie stanie na tym, że Wisła wyłoży 600 tysięcy euro za Kupisza. A miało nie być pieniędzy. Ehhh... szkoda gadać, bo Bednarz roztrwoni jedynie kasę na transfery zawodników.
|
Ku*wa nie rozumiem Cię. Ma szansę przyjśc do Wisły jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Ekstraklasie a Ty narzekasz i jakieś głupie argumenty typu "roztrwoni jedynie kasę na transfery zawodników". A na co ma przeznaczyć ten hajs Twoim zdaniem? Poza tym, jesli wydamy na Kupisza 600 tys to bedzie to swietna inwestycja, bo za 3 bedziemy mogli go sprzedac za duzo wiecej. Oczywiście, ze Tomek nie jest cudotwórcą, ale jest dobrym piłkarzem który na pewno rozrusza grę Wisły z przodu. Zamiast się cieszyć ze ktoś dobry moze wzmocnić Wisłę to narzekasz. Jak nie ma transferów to płacz, jak mogą być solidne - też płacz. Najlepiej brac gości z testów bo mało trzeba zapłacić...no pewnie, kij z wynikami, niech grają ogóry....
