AYALA napisał(a):

|
czy ten Dvaliszwili taki dobry ? 3 bramki na wiosne....To już ten Cani jest lepszy moim zdaniem,byle tylko nie faulował tak bezsensownie-11 bramek w sezonie to przyzwoity wynik.
|
@AYALA , mimo strzelonych bramek to Gruzina stawiałbym wyżej, i bardzo, baaaaaaardzo z chęcią bym go widział na R22. Gość ma nietuzinkowe zdolności.