Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13833
Stary 26.05.2012, 14:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
czy ten Dvaliszwili taki dobry ? 3 bramki na wiosne....To już ten Cani jest lepszy moim zdaniem,byle tylko nie faulował tak bezsensownie-11 bramek w sezonie to przyzwoity wynik.
@AYALA , mimo strzelonych bramek to Gruzina stawiałbym wyżej, i bardzo, baaaaaaardzo z chęcią bym go widział na R22. Gość ma nietuzinkowe zdolności.
Odpowiedz cytując