Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17265
Stary 26.05.2012, 13:42
Najlepiej niech przejadą przez Niemcy, przekroczą granicę w okolicach Szczecina, dojadą do Gdyni i promem popłyną do Malmö. Później na północ i przez Finlandię do Rosji, później przez państwa bałtyckie i obwód kaliningradzki wjeżdżamy do Polski. Dalej już z górki, bo dojeżdżamy do Warszawy, jedziemy A2 do Strykowa (objeżdżając oczywiście niedokończony odcinek), zjeżdżamy na A1, z niej na A4 i już prosto do Wrocławia. Omijamy największe korki i mamy fajną wycieczkę krajoznawczą po Europie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!